Dell Laptop Oplader Origineel LA240PM180 | 240W
Toevoegen aan winkelwagen
Dell
Op voorraad
In deze advertentie gaat het om een tweedehands product. Lees meer.
Voor 16:00 besteld, morgen in huis (muv witgoed)
  • 3 maanden garantie
  • Geld terug garantie
  • Bespaar tot 70% op je aankoop
Productomschrijving
Belangrijkste kenmerken:
  • Vermogen van 240W: Biedt voldoende energie voor het opladen van de meest krachtige Dell laptops en andere apparaten.
  • Inclusief voedingskabel: Wordt geleverd met een bijbehorende voedingskabel voor direct gebruik.
Compatibele Dell laptops:
  • Dell Precision 5000 Series
  • Dell Alienware Series
  • Dell XPS 15 Series
  • Andere Dell laptops die een 240W adapter vereisen (controleer je laptopmodel voor compatibiliteit)
Waarom kiezen voor de Dell Laptop Oplader Origineel LA240PM180 | 240W? Deze originele Dell oplader biedt een betrouwbare en krachtige oplaadoplossing voor jouw Dell laptop. Of je nu een vervangende oplader nodig hebt of een extra adapter wilt voor je werkplek of onderweg, de LA240PM180 is ontworpen om je laptop snel en veilig op te laden, zodat je altijd productief kunt blijven.
Al onze Producten bevatten een ‘Genuine’ sticker.
Zodra deze verwijderd is, vervalt de garantie.
Specificaties
Artikelnummer
35028
EAN Code
Conditie
Tweedehands (gebruikt)
Merk
Dell
Model
LA240PM180
Vermogen
240W
Uitgangsstroom
12.3A
Spanning
19.5V
Plugmaat
7,4 mm * 5,0 mm
Snelladen
Lengte
150cm
Kleur
Zwart
Heeft u vragen over dit product?
Neem contact op met onze klantenservice via [email protected] of bel +31(0)77 208 3133
Gerelateerde producten
Recent bekeken
Specificaties
Artikelnummer
35028
EAN Code
Conditie
Tweedehands (gebruikt)
Merk
Model
LA240PM180
Vermogen
240W
Uitgangsstroom
12.3A
Spanning
19.5V
Plugmaat
7,4 mm * 5,0 mm
Snelladen
Lengte
150cm
Kleur
Zwart
0/5
0 sterren op basis van 0 beoordelingen
0 beoordelingen
Kies uw taal
Kies uw valuta
Mijn account
Wachtwoord vergeten?
Recent toegevoegd
Totaal incl. btw
Vergelijk
Start vergelijking
Beoordeel Dell Dell Laptop Oplader Origineel LA240PM180 | 240W